Návštěva Dětenické středověké krčmy v kostýmech

(AKA první Montyho oslava)

Tolikrát už jsme o tom mluvili a nikdy nic, takže tentokrát se toho ujímám a stane se to.
Navlíknem se do plechů, šatů a kostýmů ve středověkém stylu a přijedem si užít večer do středověké krčmy v Dětenicích a pořádně si pohrajeme s obsluhou, která nám nebudou moct říkat chasníku, budeme rytíři a šlechta, prostě vyšší společnost a užijeme si ten pocit jako ve středověku. Budeme se cpát jídlem, především masem, ale budou i nějaké saláty asi a možná i trochu chleba, ale především dvě kachny, hromada kuřat, klobásek, žebírek a další, prostě hromada žrádla. K tomu středověký program, kde se určitě nějak zapojíme.

Kdy:

13.2.2010, odjezd v 17:00 z Černého Mostu, návrat dlouho po půlnoci libovolně po Praze

Kde:

Dětenice, odjezd z Prahy Černého Mostu a návrat zpět do Prahy, s rozvozem autobusem po celé Praze

Jak:

Pronajatým autobusem (kapacita 49 osob) doprava, kostýmová povinnost pro všechny, především gotika, ale strohá/raná renesance se taky snese v pohodě, cokoliv dalšího dle mého uvážení, prostě se ozvěte.
Pravidla pro chování v krčmě a ke kostýmům: Zbraně jsou povoleny pouze v pochvách jako doplněk ke kostýmu, nesmíme je vytahovat na účinkující, obsluhu, ostatní hosty ani jen tak pro legraci. Bouchací kuličky a podobné legrace jsou bohužel zakázané. Vlastní nádobí, korbely, poháry, příbory a podobné jsou zakázané, protože by nám je pravděpodobně zabavili a nevrátili, protože by nepoznali, že to není jejich. Věci, které nebudete mít u sebe nebo na sobě jako součást kostýmu a nechcete, aby vám překáželi, tak bude možné nechat bez problémů v autobuse, kde je budou po celou dobu hlídat řidič.
Jakékoliv další otázky mi klidně pošlete a já je zodpovím.

Kdo:

Kdokoliv v kostýmu, moji známí a známí mých známých a prostě kdokoliv kdo půjde kolem a bude mít kostým

Proč:

Bude to legrace, bude to zábava, bude to mít úroveň, bude to hromada žrádla, a tak trochu moje oslava narozenin, pokud důvody do teď nestačili

Za kolik:

Za 650 korun českých, za to bude zhruba 900 gramů různého masa na hlavu (dvě kachny v to nepočítaje), k tomu něco zeleniny, chleba a dalších detailů, pak také autobusová doprava do Dětenic a pak také zpátky a to včetně rozvozu autobusem po Praze. Pokud mi někdo dá víc, tak mi to vadit nebude, protože pravděpodobně budu doplácet ještě něco málo ze svého. Nápoje si každý platí sám!
Rozpis: 400 korun za jídlo - raut na osobu
100 korun vstupné na osobu (místo 150 korun, trochu jsem přesvědčoval)
24 korun příspěveček na dvě kachničky po 600 korunách
145 korun za autobus, včetně rozvozu po Praze
A ano vím, že neumím sčítat, ale to je můj problém.

Vytvořil jsem Excel sheet obsahující seznam lidí, co pravděpodobně pojedou. Pravděpodobnost, že pojedou a zda na ně mám telefonní číslo a e-mail. Takže se podívejte, jestli od vás náhodou něco nepotřebuju.

Volná diskuze:

Kontakty:

E-mail: montyb@centrum.cz
Telefonní číslo: +420 776 049 380
ICQ: 253567637
Skype: montybeda