Návštěva středověké krčmy v kostýmech

(AKA druhá Montyho oslava)

Loni jsme navštívili Dětenickou krčmu, ale letos zůstaneme v Praze, abychom měli menší problémy s autobusem. Bohužel peníze, co stál loni autobus bude letos stát, že se to koná v Praze. A opět platí KOSTÝMOVÁ POVINNOST. Budu jednat s nějakými půjčovnami kostýmů a pro lidi bez vlastních kostýmů bude pravděpodobně možné za rozumný peníz něco půjčit.

Kdy:

12.2.2010, začátek programu v 18:00, doražte prosím všichni dřív, ať si v klidu posedáme a vyřešíme organizaci. Čili notoričtí opozdilci jdou už klidně na půl šestou, já tam budu. Konec cca. kolem půlnoci nejpozději.

Kde:

Anno Domini 1471, Čermákova 7, Praha 2 - Vinohrady

Kdo:

Kdokoliv v kostýmu, moji známí a známí mých známých a prostě kdokoliv kdo půjde kolem a bude mít kostým

Proč:

Bude to legrace, bude to zábava, bude to mít úroveň, bude to hromada žrádla, a tak trochu moje oslava narozenin, pokud důvody do teď nestačily

Za kolik:

Za 800 Korun Českých, v případě vyšší účasti bude cena klesat. V ceně je velmi slušná večeře, středověký program a konzumace po dobu programu (cca. 3 hodiny) zdarma (kromě tvrdého).

Vytvořil jsem Excel sheet obsahující seznam lidí, co pravděpodobně pojedou. Pravděpodobnost, že pojedou a zda na ně mám telefonní číslo a e-mail. Takže se podívejte, jestli od vás náhodou něco nepotřebuju.

Volná diskuze pokračující z loňska:

Kontakty:

E-mail: montyb@centrum.cz
Telefonní číslo: +420 776 049 380
ICQ: 253567637
Skype: montybeda